Ekologiškos žiedadulkės

7,00 €
Su mokesčiais
Svoris
Kiekis

Žiedadulkės žadina džiaugsmą, euforiją, gyvenimo palaimos ir pilnumo pajautimą. Padidėja proto lankstumas, atsiranda iniciatyva, optimizmas – tai savybės, labai reikalingos sėkmingai veiklai. Žiedadulkės tai koncentruotas, efektyviai veikiantis natūralus gamtos produktas.

Mokslininkai nuodugniai ištyrė ir nustatė,kad tai idealus maisto produktas – jose yra visko, ko reikia netik bitės, bet ir žmogaus gyvybės palaikymui. Žiedadulkėse gausu įvairių vertingų maisto ir biologinių medžiagų.

Tiek žiedadulkės, tiek bičių duonelė pasižymi antibakteriniu, priešgrybeliniu, antitoksiniu, antimikrobiniu veikimu. Rekomenduojama vartoti profilaktiškai, jei dirbate elektromagnetiniame lauke. 
Žiedadulkėse yra 14 vitaminų, iš jų -  A, B1, B2, B5, B6, B12, C, E, PP,folinės ir biotino rūgšties. Mineralinės medžiagos – Mn, Zn, Cu,Ni,Co, Ca, K, P, S, Na, Fe, Mg, Cd, Si, Al, Ag, Ba, Pb, V, Cr, Se ir kt. Iš daugelio mineralinių medžiagų, aptinkamų žiedadulkėse, bene svarbiausias yra kalis. Jo yra 400 mg/100 g žiedadulkių. Kalis gerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą

Mokslininkai tvirtina, kad vitaminų koncentracija žiedadulkėse yra didesnė negu daržovėse ir vaisiuose. Vitamino C kiekis prilygsta juodiesiems serbe

Kaip maisto papildas žiedadulkės rekomenduojamos vartoti 1-2 mėnesius. Suaugusiems apie 20 g. (maždaug valgomą šaukštą) per dieną, o vaikams po tiek gramų žiedadulkių, kiek vaikas turi metų. Vaikams galima duoti nuo 1 metų sumaišant su valgiu. Žiedadulkes patariame vartoti ryte, 30 min. prieš maistą ir nevartoti antroje dienos pusėje ir prieš miegą,nes nes skatina žmogaus organizmo aktyvumą ir gali trukdyti užmigti.