Ekologiška bičių duonelė

11,00 €
Su mokesčiais
Svoris
Kiekis

Bičių duonelė žmogaus organizmą aprūpina visomis svarbiausiomis biologinėmis medžiagomis ir taip pat padeda išvengti dėl šių medžiagų trūkumo atsirandančius negalavimus. Ji stiprina imuninė sistemą ir suteikia organizmui jėgų gydantis pačiam, šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas, saugo vegetacinę nervų sistemą, gerina kraujotaką, teigiamai veikia kraujo gamybos organus, didina hemoglobiną ir eritrocitų kiekį kraujyje, padeda kovoti su mažakraujyste, padeda greičiau atsistatyti po sunkių fizinių ir protinių darbų, šalina nuovargį. Taip pat reguliuoja virškinimą ir gerina žarnyno veiklą, padeda nuo įvairių medžiagų apykaitos sutrikimų, reguliuoja skydliaukės veiklą.

Duonelės sudėtis šiek tiek skiriasi nuo žiedadulkių, jos sudėtyje yra beveik du kartus daugiau angliavandenių ir du kartus mažiau riebalų, šiek tiek mažiau baltymų ir kelis kartus daugiau pieno rūgšties (amino gūgščių) nei žiedadulkėse. Bičių duonelėje  žymiai daugiau vitaminų. Duonelė nuo žiedadulkių skiriasi dar ir tuo, kad joje yra monosacharidų ir daugiau vitamino K. Tyrimais yra nustatyta,kad bičių duonelę lengviau įsisavina žmogaus organizmas.

Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad bičių duonelė, skirtingai nuo medikamentų, neturi nepageidaujamo ar toksinio poveikio. Joje esantis mažas vitamino E ir estrogenų kiekis suteikia galimybę ją profilaktiškai vartoti įvairaus amžiaus žmonėms ir net vaikams. Alergijos atvejai bičių duonelei labai reti. Neseniai mūsų atlikti tyrimai įrodė, kad bičių duonelė sergantiems vyresnio amžiaus asmenims cukriniu diabetu ne tik sumažino cholesterolio kiekį kraujyje, bet ir sustiprino šių ligonių imuninę sistemą.

 

Bičių duonelę profilaktiškai rekomenduojama vartoti po 10-15 g per dieną, o gydymo tikslais - po 20-30 g per dieną.